Пекар
Анастасія Олексіївна

Адвокат АО "Інвікта"

Пекар
Анастасія Олексіївна

Адвокат АО “Інвікта”.

Контакти

(044) 223-74-85
aoinvicta@gmail.com

Надіслати повідомлення

Спеціаліст з судової практики у галузі цивільного, господарського адміністративного права. Загальний юридичний стаж роботи 7 років.

Освіта

2007 р. Гімназія з поглибленним вивченням іноземних мов № 117.

2013 р. Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (магістр Права).

2014 р. Вступ до НДІ Інтелектуальної власності для здобуття кваліфікації кандидата юридичних наук.

2016 р. Вступ до Одеської Юридичної академії для здобуття ступеню «Магістр права» за спеціальністю «Менеджмент управління інтелектуальної власності.

Досвід

З лютого 2011 року до липня 2011 року працювала у Адвокатському об’єднанні «Інвікта» на посаді помічника юриста. Займалася розробкою проектів юридичних документів; моніторингом законодавства, підготовкою аналітичних довідок; веденням обліку юридичних документів; підготовка та подача позовних заяв в цивільні та господарські суди.

З липня 2011 року переведена з посади помічник юриста в Адвокатському об’єднанні «Інвікта» на посаду помічника адвоката Тернового Р. Б. в Адвокатському об’єднанні «Інвікта». Займалася юридичним представництвом в судових органах України, юридична допомогою і роботою у напрямках та в галузях права (із врахуванням претензійно-позовної специфіки): – цивільне(судовий процес), – господарське (судовий процес), – адміністративне та адміністративне судочинство (судовий процес).

У березні 2016 року успішно склала кваліфікаційний іспит адвоката та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. З цього часу, Пекар Анастасія Олексіївна працює адвокатом в Адвокатському об’єднанні «Інвікта». Займається представництвом інтересів фізичних і юридичних осіб у судах під час здійснення цивільного, господарського, адміністративного та конституційного судочинства, а також в інших державних органах, перед фізичними та юридичними особами. А також захистом прав, свобод і законних інтересів підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого у кримінальному провадженні, а також особи, яка притягається до адміністративної відповідальності під час розгляду справи про адміністративне правопорушення”.