Договірна та претензійна робота

Договори будь якої складності, претензії, ділове листування
договори адвокаты киев

Договірна та претензійна робота

Юристи АО “Інвікта” законно і швидко оформлять угоду будь якої складності, максимально захистивши інтереси свого Довірителя. У процесі ведення бізнесу, будь яка організація, приватний підприємець або громадянин, стикається з необхідністю укладення договорів. Хоча на перший погляд сутність договорів видається простою і зрозумілою, але укладання кожного з них пов’язано з ризиком. У більшості випадків цей ризик виражається у зобов’язанні нести збитки одному з учасників. Захистити свої права можна за допомогою правильного договірного врегулювання за участю нашого досвідченого юриста.

Наше завдання мінімізувати будь які ризики Довірителя, у тому числі: ризик невиконання, ризик односторонньої відмови від виконання договору, ризик втрати предмету договору, ризик визнання договору недійсним, та ін. Для виявлення можливих негативних ризиків, з ціллю їх регламентації, юристи адвокатського об’єднання у Києві, виходячи з фактичної ситуації складають саме такий договір, який точно відобразить усі деталі. У ході правової експертизи виявляються правові ризики, редагується текст договору з ціллю уникнення двозначності у тлумаченні, будується оптимальна правова схема для здійснення взаємопов’язаних угод, та інше.

Хоча більшість взаємовідносин між сторонами регулюються за допомогою договорів, але існують ситуації, коли питання щодо майнової або моральної шкоди, можна вирішити за допомогою претензійної роботи. Пред’явлення претензії — делікатна робота, яку слід довірити нашим професійним адвокатам, адже вони здатні правильно оцінити ситуацію і вжити необхідних дій для вирішення питання без звернення до суду. Наші юристи не тільки організують грамотну претензійну роботу для захисту Ваших інтересів, але й переглянуть пункти договорів на предмет лазівок, котрі можуть використати недобросовісні контрагенти.

Послуги

Супровід укладення договорів

Консультація юриста за телефоном (044) 223-74-85

Ділове листування

Консультація юриста за телефоном (044) 223-74-85

Досудове врегулювання спірних питань

Консультація юриста за телефоном (044) 223-74-85