Виконання судових рішень

Допомога адвоката у виконанні постанов суду
исполнение судовых решений киев

Виконання судових рішень

Досить часто, виграна справа у суді — ще не означає, що судове рішення буде виконане! Іноді виконавче провадження ведеться на протязі довгого строку — до декількох років, а у висновку не приводить до реального виконання постанови суду. Саме тому ми пропонуємо скористатися послугою юридичного супроводу виконання постанов суду від адвокатського об’єднання “Інвікта”, згідно встановленого законом порядку! Наші досвідчені юристи максимально швидко і ефективно досягнуть результату, допоможуть Вам отримати належне у рамках виконавчого провадження.

Хоча в Україні існує окрема система органів Державної виконавчої служби та її територіальних підрозділів, але на практиці, процес виконавчого провадження далекий від досконалості. Тому, ще на етапі отримання виконавчого листа, професійні адвокати АО “Інвікта” у Києві прослідкують за точністю і достовірністю вказаних даних, направлять оригінал листа до відповідного органу Державної виконавчої служби, проконтролюють встановлені законом строки. Нададуть Вам юридичну консультацію, у разі необхідності отримають інформацію щодо майна особи, коштів, цінних паперів та ін.

Як відомо, у нашій країні робота державних виконавців, на жаль, мало ефективна. Причина у незацікавленості проведення розшуку майна, наявності бюрократичного апарату, який гальмує процеси виконання, низькому рівні матеріально-технічного забезпечення державних органів, тощо. Крім того існує велика кількість нюансів щодо оцінки майна, його опису, реалізації, арешту та ін. Тому пропонуємо довірити юридичний супровід стягнення заборгованості, досвідченим адвокатам нашої компанії! Ми захистимо Ваші інтереси і забезпечимо виконання рішення суду!

Послуги

Юридичний супровід виконань рішень суду

Детально за телефоном (044) 223-74-85