Бухгалтерські послуги

Ведення бухгалтерського і податкового обліку
бухгалтерские услуги киев

Бухгалтерські послуги

Київська юридична компанія АО “Інвікта” пропонує послуги з бухгалтерського обслуговування для підприємств усіх форм власності. А також окремі послуги пов’язані з веденням бухгалтерського і податкового обліку як для юридичних, так і для фізичних осіб. У складі нашої команди працює високопрофесійний бухгалтер з великим досвідом роботи на керівних посадах ДФІ в Київській області (КРУ Київській області). Пропонуємо грамотну організацію Вашого бухгалтерського обліку, що у подальшому попередить появу систематичних помилок, які можуть негативно вплинути на фінансовий результат Вашої організації!

У рамках бухгалтерського обслуговування ми проведемо детальний аналіз специфіки діяльності Вашого підприємства, податків що сплачуються, визначимо оптимальні законні схеми оподаткування. Розробимо основні принципи і інструкції по документальному оформленню бухгалтерського та податкового обліку. До Ваших послуг розрахунок заробітної плати співробітників, складення внутрішньої звітності і звітності для податкової інспекції, інформування про зміни у податковому законодавстві, супровід під час податкових ревізій і перевірок. А також, звичайно, заповнення декларацій і звітів, їх подання в контролюючі органи.

Замовивши бухгалтерські послуги у нас, Ви отримуєте цілу низку переваг: виконання усіх запланованих строків, оперативність у прийнятті важливих рішень, консультування з питань бухгалтерського і податкового обліку, досвід і високе знання юридичних аспектів бухгалтерського обслуговування, зручні схеми розрахунку з бюджетом. Доручіть ведення бухгалтерського обліку спеціалістам АО “Інвікта” у Києві, щоб отримати надійного партнера, який допоможе сконцентрувати власні сили на розвитку бізнеса!

Послуги

Бухгалтерське обслуговування фізичних осіб-підприємців

Консультація бухгалтера за телефоном (044) 223-74-85

Бухгалтерське обслуговування юридичних осіб

Консультація бухгалтера за телефоном (044) 223-74-85