Про нас

Історія та переваги АО "Invicta"
Чому ми?

Більше 1000 задоволених клієнтів, понад 1500 позитивно вирішених справ, майже 10 років успішної юридичної практики — усе це адвокатське об’єднання “Інвікта”! До ваших послуг сильна команда адвокатів та економістів з нестандартним підходом до вирішення будь яких питань, разом з дотриманням кращих традицій юридичної практики.

Історія

Історія компанії розпочалася у 2009 році, коли успішні адвокати: Терновий Руслан Богданович, Каленіченко Сергій Миколайович та Скрипко Євген Васильович, створили адвокатське об’єднання АО “Інвікта”. Компанія була зареєстрована у Міністерстві юстиції України 06.11.2009р. та як юридична особа Шевченківською РДА в м. Києві 23.12.2009р., діє відповідно до закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Сьогодення

На даний час, Команда адвокатського об’єднання значно розширилася, вона складається з досвідчених фахівців у різних галузях права (досвід спеціалістів від 9 років). Крім того, у складі об’єднання працює досвідчений бухгалтер, який має значний досвід праці на керівних посадах ДФІ в Київській області (КРУ Київській області).

Спеціалізація

Наша спеціалізація — це консалтингові послуги для громадян України та іноземців, податкова та судова практики, супроводження угод купівлі-продажу, договірна робота та ін. З повним списком юридичних практик та послуг, Ви можете ознайомитися у розділі Послуги. Ми ретельно стежимо за тенденціями кожної сфери права, оперативно реагуємо на будь які зміни і нововведення у законодавстві, щоб успішно застосувати їх у вирішенні Ваших питань! Зверніться до нас вже сьогодні та довірте свою турботу професіоналам!

Знання та досвід

Професійні юристи на варті Ваших інтересів! Рішення найскладніших справ!

Індивідуальний підхід

Найкращий сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Найкраща ціна та якість

Мінімальна ціна за максимальний результат у вирішенні Вашого питання!

Наша діяльність

Великий досвід юридичної практики, згуртована команда, використання традиційних та новітніх правових технологій, дозволили нам досягти значних результатів! Серед них: вирішення складних питань у суді, якісний супровід купівлі-продажу, оформлення будівництва та нерухомості, консалтингова допомога та ін. Ви також можете доеднатися до сотень задоволених клієнтів АО “Invicta”, отримати якісну правову допомогу вже зараз!

Послуги

Кримінально-правовий захист
Податкова, судова практика
Консалтингові послуги
Купівля-продаж підприємств

Чекаємо на Ваш дзвінок!

Ми завжди раді відповісти на Ваші питання! Наші фахівці добре розуміють сутність Вашого бізнесу або власної справи, націлені на конкретний результат! Зв’яжіться з нами будь яким зручним способом!

Контакти