Купівля-продаж підприємств

Юридичний супровід угод купівлі-продажу бізнесу
купля продажа бизнеса киев

Купівля-продаж підприємств

Угоди купівлі-продажу існуючого бізнесу, користуються все більшою популярністю, зокрема в Україні. Юридичний супровід таких угод — це складна правова задача, рішення кожного її етапу потребує глибокого знання законодавства, а також великого практичного досвіду. Саме тому ми пропонуємо Вам скористатися послугами адвокатського об’єднання “Інвікта” у Києві! Наші адвокати мають успішний досвід юридичного супроводу угод купівлі-продажу підприємств, що дозволить швидко, безпечно і конфіденційно провести передпродажну підготовку, вберегти Вас від небажаних ризиків.

У ході юридичного супроводу, наші спеціалісти проведуть передпродажну підготовку, виявлять будь які проблеми підприємства у правовому полі та фінансовому стані. Завдання адвоката АО “Інвікта” — забезпечити абсолютно “чисту” з юридичної точки зору, угоду купівлі-продажу бізнесу, без негативних наслідків для сторін. Для цього, перевіряються всі реєстраційні, установчі, внутрішні документи компанії, яка продається, а також, укладені з контрагентами договори, наявність дозвільної документації, прав на об’єкти інтелектуальної власності та ін.

Досвідчені адвокати нашої юридичної компанії рекомендують перед прийняттям рішення про купівлю або продаж бізнеса, провести його юридичну експертизу. Підприємство повинно пройти перевірку на предмет порушення прав учасників при їх зміні, аналіз походження активів, кадрової документації, тощо. Після завершення перевірки і виявлені усіх ризиків, юристи нашої компанії забезпечать правильне, грамотне оформлення угоди купівлі-продажу бізнесу. Уся процедура правового супроводу суворо конфіденційна! Отримайте додаткову консультацію та довірте справу професіоналам АО “Інвікта”!

Послуги

Юридична експертиза

Детально за телефоном (044) 223-74-85