Нерухомість та будівництво

Ваша базпека від афер і шахрайства
недвижимось юристы

Нерухомість та будівництво

Юридичні послуги пов’язані з нерухомістю — на сьогоднішній день надзвичайно затребувані, адже проводиться велика кількість угод щодо купівлі-продажу, управління майном, відчуження, дарування та ін. Щоб не стати жертвою шахрайства, захистити свої права, швидко і правильно оформити необхідні документи, пропонуємо Вам скористатися послугами професійних юристів АО “Інвікта” у Києві.

Кожна угода у сфері нерухомості проходить перевірку нашими досвідченними юристами. У тому числі перевіряється: історія об’єкту нерухомості щодо правомірності дій проведених раніше, законність угоди, відсутність юридичних перешкод, правовий аналіз умов договору. У разі необхідності ви отримаєте супровід угод з нерухомістю і будівництвом, оформлення права власності, оцінку юридичних ризиків при укладанні договорів з нерухомістю, захист своїх інтересів у суді.

Наші спеціалісти готові повністю супроводжувати весь процес купівлі-продажу нерухомості, операцій з відчуження майна, дарування, управління майном. Якщо Ви бажаєте, щоб угода з нерухомістю і будівництвом пройшла без ускладнень, уникнути шахрайства, непередбачуваних наслідків — скористайтеся послугами юристів адвокатського об’єднання “Інвікта” у м. Києві! Юридичний супровід наших спеціалістів — це гарантія Вашого спокою і безпеки від можливих афер і шахрайства! А також швидка і професійна підготовка усіх необхідних документів як для фізичних, так і для юридичних осіб, що дозволить зекономити Ваш час і ресурси.

Послуги

Рієлторські послуги

Консультація за телефоном: (044) 223-74-85

Управління майном

Консультація за телефоном: (044) 223-74-85

Супровід операцій з відчуження майна

Консультація за телефоном: (044) 223-74-85