Податкова практика

Оптимізація податків та юридичний захист
налоговая практика киев

Податкова практика

Податкова практика — це важлива частина господарської та фінансової діяльності, яка зокрема направлена на вибір правильного формату угод, уникнення зайвого оподаткування, зменшення податкового тягара, захисту від незаконної діяльності державних органів податкової інспекції. Юристи АО “Інвікта” нададуть Вам якісні послуги податкового консультування, допоможуть у спорах з податковою службою, або ж оскаржать рішення Державної податкової інспекції у вищих органах Державної податкової служби. Відчуйте себе захищеними разом з професійними адвокатами з податкових спорів!

Підприємцям доводиться переживати планові та непланові податкові перевірки, які іноді закінчуються навіть податковими спорами у суді. Адвокатське об’єднання “Інвікта” пропонує Вам повний спектр послуг, які дозволять успішно вести податкові спори з податковою інспекцією. Консультація податкового адвоката у Києві під час фінансових перевірок дозволить врегулювати спори, звести до мінімуму ризики, а також допоможе зберегти психологічний стан Вашого персоналу. У разі прибуття до офісу клієнта співробітників податкової служби, наш адвокат відразу вирушить на місце, для надання юридичної підтримки!

Отримати юридичну підтримку податкового адвоката у Києві необхідно перед будь якою перевіркою держорганів, це допоможе попередити можливі неприємності у вигляді штрафів, або притягнення до адміністративної і кримінальної відповідальності управлінців (або власників) підприємства. Ми пропонуємо як разові послуги податкового консультування, так і постійне абонентське обслуговування. АО “Інвікта” гарантує високу мобільність і швидку реакцію на виникаючу ситуацію, а також лояльність до клієнта і максимальну конфіденційність. Наші адвокати доведуть Вашу справу до кінця, забезпечать юридичний захист на усіх етапах податкових перевірок і спорів!

Послуги

Оптимізація оподаткування

Консультація податкового юриста у Києві за телефоном (044) 223-74-85

Представництво під час податкових перевірок

Консультація податкового юриста у Києві за телефоном (044) 223-74-85

Оскарження податкових рішень

Консультація податкового юриста у Києві за телефоном (044) 223-74-85