Панич
Олексій Володимирович

Адвокат АО "Інвікта"

Панич
Олексій Володимирович

Адвокат АО “Інвікта”.

Контакти

(044) 223-74-85
aoinvicta@gmail.com

Надіслати повідомлення

Спеціаліст у галузі господарських, адміністративних, цивільних спорів. Юридична практика з 2003 року.

Освіта

2004 р. Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Правознавство).

Досвід

Під час навчання в університеті, у період з 2003 по 2004 роки, працював юрисконсультом у ЗАТ «Укр Кан Пауер», де займався підготовкою позовних заяв, скарг, заперечень, та представляв інтереси товариства у судах.

Після закінчення університету працював помічником судді у Київському апеляційному господарському суді, де до посадових завдань та обов’язків належало в тому числі і вивчення матеріалів справ, здійснення підбору законодавства та матеріалів судової практики, необхідних для розгляду конкретної судової справи, підготовка проектів судових рішень, процесуальних документів, запитів, листів, іншої документації, пов’язаної із розглядом конкретної справи.

З липня 2011 року і по даний час, Панич Олексій Володимирович працює адвокатом в Адвокатському об’єднанні «Інвікта», де веде господарські, цивільні, адміністративні та кримінальні справи.

Панич Олексій є керівником стажування у Раді адвокатів м. Києва, у зв’язку з чим до його повноважень належить надання до ради адвокатів регіону оцінки стажування осіб, які бажають отримати свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та складання відповідних звітів.