Пекар
Василь Мирославович

Помічник адвоката АО "Інвікта"

Пекар
Василь Мирославович

Помічник адвоката у АО “Інвікта”.

Контакти

(044) 223-74-85
aoinvicta@gmail.com

Надіслати повідомлення

Спеціаліст з корпоративного права, підготовки і супроводження угод. Загальний юридичний стаж роботи 6 років.

Освіта

1997 р. Львівська комерційна академія, спеціальність Правознавство.

Досвід

З 2010 року працював помічником адвоката. Займався розробкою проектів юридичних документів; веденням обліку юридичних документів; підготовка та подачею позовних заяв в цивільні та господарські суди; підготовкою проектів договорів, розробленням установчих документів.

У 2012 році приймав участь у парламентських виборах в якості юриста на виборчому окрузі від партії «Батьківщина».

З липня 2012 року також прийнятий за сумісництвом на посаду юриста до ТОВ «ЮК «ТСК». На посаді юриста займався претензійною роботою, досудовим врегулюванням спорів, підготовкою процесуальних документів, роботою з договорами на етапі укладення та виконання, протоколи узгодження розбіжностей, робота з реєстрами та правовими базами, ведення ділової переписки.

З квітня 2014 року, Пекар Василь Мирославович прийнятий на посаду помічника юриста в АО «Інвікта» та згодом переведений на посаду «Юриста».

На посаді юриста займався консультуванням підприємств з різних правових питань; розглядом юридичних документів контрагентів; роботою з державними органами.

З вересня 2014 року переведений на посаду помічника адвоката в АО «Інвікта». На даній посаді займається: консультуванням з питань вибору оптимальної організаційно-правової форми ведення бізнесу; консультування з питань  порядку формування статутного капіталу, структури та компетенції органів управління; розробкою установчих документів юридичних осіб усіх організаційно-правових форм; розробкою поточних документів юридичної особи, що визначають взаємовідносини між юридичною особою та її засновниками; підготовкою і проведенням зборів засновників та акціонерів; державною реєстрацією змін та доповнень до установчих документів юридичних осіб, змін керівників юридичних осіб та ін.; правовим супроводом процедур реорганізації та ліквідації підприємств всіх форм власності; підготовкою та супроводженням угод.